Меню
ru ua

Подробное описание OREAD 8 BAY

Потрійний удар: зарядка, захист і реклама від OREAD 8 BAY!

Модель OREAD 8 BAY - це унікальний стаціонарний термінал для підзарядки різних девайсів, оснащений повноцінним FULL HD дисплеєм. Вона ідеально підходить для установки в межах громадських просторів і приміщень, призначених для проведення заходів. Торгові центри, офіси, зали очікувань, спортивні клуби та co-working платформи - скоро всі ці місця будуть обладнані зарядними станціями. Не зволікайте, станьте першим, хто запропонує своїм клієнтам цю корисну послугу!

«Камера зберігання» третього тисячоліття: особливості та можливості док станції OREAD 8 BAY

Зарядна станція працює на ваш імідж, і сама по собі вже є маркетинговим інструментом. Хіба користувачі мобільних пристроїв зможуть пройти мимо, побачивши напис: «Тут можна зарядити смартфон / планшет»? Модель OREAD 8 BAY не тільки заповнює енергію, але і захищає пристрій від крадіжки.

На користь саме цієї станції кажуть її можливості і конкурентні переваги:

 • Захищеність. 8 осередків на кодовому замку дозволяють просто залишити гаджет на зарядці, не відволікаючись від справ. Система безпеки оберігає гаджети від перепадів напруги і коротких замикань.
 • Висока продуктивність. Станція справляється з одночасною підзарядкою 16-ти смартфонів.
 • Універсальність. У базову комплектацію входить 18 шнурів – Apple Lightning, Micro USB, Micro USB Type-C, Apple 30pin та Famale USB-port. Такий набір кабелів робить станцію сумісної з більшістю смартфонів і планшетних ПК - iPhone/iPad, Samsung, BlackBerry і т.д. Допускається індивідуальна комплектація станції USB-кабелями за бажанням замовника.

На окрему увагу заслуговує рекламний носій - FULL HD дисплей з діагоналлю 18.5 дюймів. Розташований над осередками, підтримує формат MPEG4 і дозволяє транслювати рекламні ролики або сюжети з високою роздільною здатністю - 1400x900px. Керувати потоком інформації на екрані можна віддалено!

Технічні характеристики станції OREAD 8 BAY:

 • габаритні розміри і вага:
  • стандарт – 570x280x720 мм, 50 кг;
  • зі стендом – 1030x280x720 мм, 70 кг;
 • выходящая мощность USB-кабелей: 5V/1A;
 • гарантия: на станцию – 12 месяцев, кабели – 3 месяца;
 • питание: сеть 220V, нет встроенного аккумулятора.

Усовершенствованный терминал для зарядки гаджетов OREAD 8 BAY доступен для бесплатного тестирования. Воспользуйтесь предложением компании PHONENERGY, чтобы стать первым, кто предложит своим клиентам востребованную и уникальную услугу! Прибыль от размещения рекламы на корпусе и дисплее станет дополнительным бонусом!

OREAD 8 BAY

Вишуканий термінал для зарядки телефонів може заряджати до 16-ти пристроїв одночасно. Для зберігання заряджаються гаджетів є спеціальні осередки з кодовим замком. На рекламної панелі можна розмітити рекламу або спецпропозиції закладу.

Технические Характеристики

Розмір:

1020*485*200 мм

Вага:

46 кг - без стійки
54 кг - зі стійкою

Возможность одновременной зарядки устройств:

16 шт.

LCD экран:

разрешение 1400*900 px

Поддержка видеоформатов:

MPEG4 (MP4)

← ROWNERСтаціонарні зарядні станції