Меню
ru ua

Цитрус

Цитрус

Революційна ідея

Урбаністична зона відпочинку повинна надавати актуальні послуги. Тому ми запропонували організаторам Летопарка новий інструмент залучення клієнтів - зарядні станції для телефонів.

Цитрус
Цитрус

Магніт для відвідувачів

З нашими зарядними док станціями новий громадський простір швидко набуло популярності. І, мабуть, кожен гість закладу скористався пропозицією зарядити свій гаджет.

Цитрус

Відкриваємо можливість сучасного відпочинку

Цитрус

Інформуємо зі смаком

"Мобільна зарядка" і "Заряджаємо енергією" - ці фрази моментально привернули увагу відвідувачів Летопарка. Інформація відображалася на LED-дисплеях деяких настільних зарядок, де так само можна розмістити рекламу.

Цитрус

Вигідне рішення

Кожна людина, який відвідав Летопарк, мав при собі смартфон або інший гаджет. І коли пристрої розряджалися, людям не потрібно було залишати зону відпочинку. Так вони провели набагато більше часу в парку розваг.

Цитрус

Лояльність клієнтів і висока популярність

Завдяки терміналам зарядки мобільних пристроїв, в перший же день відкриття локація для відпочинку та розваг "Летопарк" відвідали безліч людей.

Встановлені зарядні настільні станції фотографували і робили селф поруч з ними. Опубліковані в соцмережах фотографії послужили відмінною рекламою нового суспільного простору.

Цитрус
Цитрус

Покращуємо сервіс разом!

Застосування громадських станцій зарядки телефонів виявилося навіть ефективніше, ніж думали організатори Летопарка. І тепер кожен знає, де можна чудово відпочити і зарядити свій гаджет в Харкові.

Цитрус
Цитрус
Цитрус
Цитрус
Цитрус
Цитрус
Цитрус
Цитрус
Цитрус